[06-07-2011]

Internetowa Gazeta WPEK 27 - wydanie nadzwyczajne 6 lipca 2011

UWAGA! ZMIANA TERMINU
w Konkursie m.st. Warszawy na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej
Aleksandra Jankowska
Termin przyjmowania wniosków w II edycji Konkursu m.st. Warszawy na najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej został przesunięty z 30 czerwca na 31 lipca. Zapraszamy organizacje pozarządowe, muzea, teatry, biblioteki, domy kultury, szkoły, wszystkie instytucje i placówki zajmujące się edukacją kulturalną w Warszawie.

Do Konkursu można zgłaszać projekty zrealizowane w 2010 roku. Zgłoszenia przyjmują koordynatorzy dzielnicowi Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej. Wnioski można też składać w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej (ul. Jezuicka 4), tel. 22 831-53-93 .

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe i finansowe oraz udział
w Gali Warszawskiej Giełdy Programów Edukacji Kulturalnej, która odbędzie się 3 października w Sali Kongresowej.

Informacje na temat II edycji Konkursu można uzyskać pod telefonem 22 613 00 51, 692 889 640.

Aleksandra Jankowska
koordynator Giełdy

Regulamin Konkursu oraz pliki do pobrania
logo
WARSZAWSKA GIEŁDA PROGRAMÓW EDUKACJI KULTURALNEJ 2011 KONKURS M. ST. WARSZAWY NA NAJLEPSZY PROJEKT Z ZAKRESU EDUKACJI KULTURALNEJ - EDYCJA II

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem i fundatorem Nagrody za najlepszy projekt z zakresu edukacji kulturalnej jest m.st. Warszawa.
Uchwała nr XVIII/377/2011 zmieniająca uchwałę w sprawie ustanowienia Dorocznej Nagrody m.st. Warszawy na najlepszy projekt roku z zakresu edukacji kulturalnej.
logo
Poniżej - tekst Uchwały do pobrania w formacie pdf:
Uchwała nr XVIII/377/2011 »